AUTOCO BÆRUM AS
KONTAKTDATA FOR - BILSALG - VERKSTED - DELER/TILBEHØR - ADMINISTRASJON

SALGSAVDELING

NYBILSALG, BRUKTBILSALG, FORSIKRINGER,
REGISTRERINGER
  

Salgssjef:
ASK Hans Petter,
67 17 71 11
92 86 94 60
hpa@autoco.no
 

Salg:
LINDHOLM Carl,
67 17 71 05
91 76 13 83
carl@autoco.no
 


Salg:
RUSSWURM Erik,
67 17 71 02
96 90 06 82
erik@autoco.no

     
 
 
 
Åpningstider :   se her ..>>
     

KUNDEMOTTAK

VERKSTED, SERVICE, VEDLIKEHOLD OG
DELER & TILBEHØR


VERKSTED


Kundemottager
:
WISCHMANN Frans,
67 17 71 08
frans@autoco.no


Kundemottager:
ERIKSEN Thomas,
67 17 71 09
thomas@autoco.no

   


DELESALG


Deleansvarlig:

DHAMMI Vijay Kumar,
67 17 71 07
deler@autoco.no

   
   
     

ADMINISTRASJON

DAGLIG LEDELSE, SEKRETARIAT, ØKONOMI & REGNSKAP, WEB

SEKRETARIAT/REGNSKAP


Sekretær:
HELLENER Tove
67 17 71 13
tove@autoco.no
Sentral: 67 17 71 00

LEDELSE


Daglig leder:
DALSVEEN Tormod
67 17 71 06
92 63 56 60
tormod@autoco.no

WEB


Webredaktør & støtte salg:

SVENDSEN Trond B.
41 23 25 07
trond@svendsen.es